Firma sprzątająca, usługi porządkowe Sosnowiec, Śląsk - Sclean

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnych rozwiązań w zakresie utrzymania czystości, to warto wybrać Sclean. Istnieją rozmaite firmy świadczące usługi sprzątające w Sosnowcu. Jednak my wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta, szacunkiem do powierzonego mienia oraz dokładnością w przeprowadzaniu wszelkich prac porządkowych. Nasza szeroka oferta pozwoli dobrać zakres serwisu do konkretnych potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie.

Profesjonalna firma sprzątająca w Sosnowcu

Siedziba firmy często stanowi jego wizytówkę. Warto zadbać o to, by znajdująca się w niej przestrzeń była należycie zorganizowana. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem powierzchni biurowych. Wykorzystujemy sprawdzony sprzęt oraz najwyższej jakości środki czystości. Odkurzamy wykładziny, myjemy posadzki oraz dbamy o porządek w toaletach i pomieszczeniach socjalnych. Asortyment naszych usług zawiera także kompleksowe mycie okien. Pomagamy też w uporządkowaniu miejsc po remontach.

Realizujemy serwis w godzinach nocnych lub w trakcie dnia. Wszelkie prace porządkowe wykonujemy jednorazowo lub działamy w oparciu o miesięczny abonament. Dodatkowo możemy zadbać o tereny zielone znajdujące się przed firmą lub instytucją publiczną – kosimy trawniki i tniemy żywopłoty. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, którymi doczyszczamy i impregnujemy posadzki betonowe. Dzięki tym działaniom żywotność podłogi może ulec znacznemu wydłużeniu. Poprawie ulegną także jej walory estetyczne.

Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością, dbając o czystość w każdym zakamarku obsługiwanego miejsca. Nasza doświadczona kadra sprzątaczy wie, na co zwracać uwagę podczas serwisu.

Sclean – usługi sprzątająca najwyższej jakości

Nasza firma ma szeroką ofertę dostępnych usług, które sprawdzą w różnych sezonach. Zimą zajmujemy się również odśnieżaniem (także w formie abonamentowej), skuwaniem lodu z chodników oraz dostarczaniem soli drogowej. W pracy wykorzystujemy sprawdzony sprzęt, taki jak nowoczesne myjki ciśnieniowe, maszyny do frezowania pni drzew czy mechaniczne odśnieżarki ciągnikowe. Dzięki temu realizujemy usługi sprzątające i rozmaite prace porządkowe na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z firmą Sclean. Nasi pracownicy z przyjemnością przedstawią szczegóły oferty oraz dokonają indywidualnej wyceny podejmowanych działań. Świadczymy usługi porządkowe i sprzątające w Sosnowcu i na całym Śląsku. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne podejście oraz atrakcyjne ceny.

Aktualności

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2024, Kakus