Doskonale wiemy, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w doprowadzenie domu lub mieszkania do porządku po przeprowadzonym remoncie, lub pracach porządkowych. Trudno sobie wyobrazić wykonanie niektórych z tych zadań bez wykorzystania specjalnego sprzętu, którego często próżno szukać w domu. Nasze usługi okazują się wówczas nieocenionym wsparciem. Docieramy wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać mycie ciśnieniowe, maszynowe czyszczenie lub doczyszczanie posadzek czy >impregnację nowo wykonanych podłóg betonowych. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Niezawodne wsparcie po wykończeniu – mycie ciśnieniowe i maszynowe czyszczenie

Nasz serwis świadczy usługi sprzątania poremontowego lub pobudowlanego:

Wielu z Państwa miało do czynienia ze sprzątaniem poremontowym swoich mieszkań lub domów. Zapewne jest to czynność, która potrafi śnić się po  nocach, dlatego wykonamy wszystkie te czynności stosując przy tym preparaty chemiczne dostosowane do czyszczonych powierzchni – od drewna po >betonowe posadzki dopiero co po impregnacji. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe, dzięki, któremu doczyścimy zarówno powierzchnie małe takie jak mieszkania, domy czy małe biura, ale także duże biurowce oraz hale produkcyjne. Maszynowe lub ciśnieniowe doczyszczanie to dla nas codzienność. Zawsze przyjeżdżamy w umówionym terminie i rzetelnie wykonujemy zlecenie. W razie konieczności współpracujemy z ekipą wykończeniową, odpowiednio planując kolejność prac.

Zdajemy sobie sprawę, że zamawiając usługę sprzątania czy impregnacji posadzek tuż po pracach wykończeniowych, oczekują Państwo olśniewających rezultatów, które pozwolą w pełni cieszyć się nowymi wnętrzami. Wykonywane przez nas maszynowe czyszczenie posadzek czy mycie ciśnieniowe powierzchni to gwarancja precyzji oraz skuteczności wykonanego zadania. Szczególną uwagę poświęcamy temu, aby zrealizować swoje zadania bez kolizji z trwającymi jednocześnie pracami, dlatego dopasowujemy się do przedstawionego nam harmonogramu.

Za sprawą profesjonalnego sprzętu, którym dysponuje nasz zespół, możemy zagwarantować najwyższą jakość zrealizowanych prac. Po naszej wizycie wszelkie plamy, zabrudzenia, kurz, pył oraz różnego rodzaju nieczystości i odpady staną się przeszłością, a Państwa wnętrza będą olśniewały wyglądem. Impregnacja posadzek betonowych w halach czy maszynowe lub ciśnieniowe doczyszczanie podłóg i ścian w najróżniejszych budynkach to dla nas niezwykle proste zadanie, które wykonujemy z użyciem profesjonalnego wyposażenia.

Najwyższa jakość i profesjonalne czyszczenie

Wieloletnie doświadczenie stojące za pracami naszej firmy to tylko jeden z wielu argumentów stojących za tym, że mogą Państwo zaufać oferowanym przez nas usługom. Wielu Klientów skorzystało już z naszego wsparcia w zakresie maszynowego czyszczenia posadzek, mycia ciśnieniowegoimpregnacji podłóg betonowych czy usuwania ogromnych ilości pyłu pozostałych po remontach. Zespół specjalistów zajmie się wszystkim, co powinno zostać wykonane, aby można cieszyć się nieskazitelnie czystym wnętrzem po zakończonych pracach wykończeniowych.

Nasz wykwalifikowany personel zadba o kompleksową realizację zleconych zadań i uwzględni wszelkie Państwa uwagi. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego każda opinia ma dla nas ogromną wartość, pozwalając nam rozwijać się w każdej dziedzinie i stale polepszać kierowaną do Państwa ofertę.

Warto już teraz zastanowić się, czyje wsparcie wykorzystać po wykonaniu prac remontowych lub wykończeniowych i wybrać ekspertów od doczyszczania ciśnieniowego, mycia maszynowego czy impregnacji posadzek. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą i kontaktu z firmą!

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2024, Kakus