Doczyszczanie i impregnacja posadzek betonowych

Czyste i zadbane posadzki to przede wszystkich świetna wizytówką Państwa obiektu. W obiektach biurowych, handlowych czy użyteczności publicznej na podłodze najczęściej spotykanymi posadzkami są: gres, lastryko, granit, marmur oraz PCV. Każdego dnia w trakcie użytkowania w powierzchnie wcierane są różnego rodzaju zabrudzenia, a także kamień pozostający na posadzce po odparowaniu wody, której na co dzień używamy do mycia. Pomimo regularnego mycia zabrudzenia mogą odkładać się na podłodze. Dlatego, bardzo ważne jest gruntowne doczyszczanie posadzek oraz zabezpieczanie ich specjalnymi powłokami, które nie tylko poprawiają wygląd, ale i przyjmują na siebie codzienne obciążenia, wydłużając żywotność podłogi.

Z kolei w budynkach magazynowych, produkcyjnych czy na parkingach wielokondygnacyjnych najczęściej spotykane są posadzki: betonowe, jastrychowe, żywiczne. One również narażone są na oddziaływanie wielu zewnętrznych czynników, które negatywnie oddziaływają, nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na ich wytrzymałość. Warto jednak pamiętać, że utrzymanie posadzek w czystości, nie tylko przedłuża ich żywotność, ale też w prosty sposób poprawia komfort oraz bezpieczeństwo pracy.

Wykonujemy różnego rodzaju doczyszczania powierzchni takich jak: 

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2024, Kakus