Świadczymy usługi kompleksowego sprzątania stałego, w które wchodzi:

Obsługujemy obiekty wszystkich wielkości, takie jak hale produkcyjne czy magazynowe. Stali klienci obsługiwani są w ustalonym trybie, przez stałych pracowników przypisanych do obiektu / klienta. Stawki ustalamy indywidualnie na podstawie wizji lokalnej z uwzględnieniem używanego sprzętu oraz środków czystości. Świadczymy kompleksowe usługi sprzątające, dlatego na życzenie dostarczamy także materiały eksploatacyjne takie jak ręczniki papierowe, papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło w płynie, odświeżacze powietrza. Współpracujemy z wieloma producentami i dostawcami rozmaitych systemów dozowania.

Profesjonalne i kompleksowe usługi sprzątające

Świadczymy kompleksowe usługi utrzymania porządku w pomieszczeniach zamkniętych i na terenach otwartych. Dzięki nam podmioty zorganizowane – przedsiębiorstwa, spółdzielnie i wspólnoty, instytucje i inne organizacje – mogą mieć pewność, że przestrzeń, w której funkcjonują, znajduje się w idealnym stanie pod względem czystości. Oferowane sprzątanie hal produkcyjnych i pozostałych miejsc to gwarancja utrzymania porządku.

Mycie hal pozwala utrzymać higienę pracy na wysokim poziomie. To niezwykle istotne dla osób regularnie w nich przebywających. Czystość panująca w obszarze, w którym znajdują się pracownicy, pozytywnie wpłynie na ich efektywność oraz zadowolenie. Dodatkowo poprawie ulegnie bezpieczeństwo, ponieważ mycie hal może ograniczyć ryzyko wypadków przy pracy związanych z poślizgnięciem oraz roznoszenie rożnego rodzaju bakterii, wirusów oraz innych patogenów.

Korzystny outsourcing usług sprzątających

Jesteśmy po to, żeby mogli Państwo oszczędzić czas i skupić się na innych, ważniejszych kwestiach niż usuwanie zabrudzeń z otoczenia. W ramach świadczonego przez firmę outsourcingu wykonujemy kompleksowe usługi sprzątające na najwyższym poziomie. Pozwalają cieszyć się porządkiem i zyskać gwarancję, że powierzchnie oraz wyposażenie w danym miejscu znajdują się pod opieką doświadczonych specjalistów od utrzymania czystości. Proponujemy wysoką jakość obsługi niezależnie od tego, czy chodzi o mycie posadzek, sprzątanie hal produkcyjnych, biur, osiedli, czy jakichkolwiek innych przestrzeni.

Szczególną wagę przykładamy do organizacji codziennej pracy. Działamy z wysoką wydajnością i skutecznością, w krótkim czasie osiągając dobre efekty. Pozwala na to połączenie doświadczenia, wiedzy i specjalistycznego sprzętu, z którego korzystamy podczas świadczenia kompleksowych usług sprzątających. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i zapewniamy elastyczne wykonanie czynności z uwzględnieniem Państwa potrzeb i wymagań.

Mycie podłóg w obiekcie można połączyć z profesjonalną usługą impregnacji posadzek, dzięki której poprawie ulegnie ich odporność.

Decydując się na powierzenie nam sprzątania hal produkcyjnych czy innych przestrzeni, poza profesjonalnym podejściem i oczekiwanymi efektami można liczyć także na konkurencyjne warunki finansowe. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce zlecić kompleksowe usługi sprzątające!

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2024, Kakus