Czy wycena usługi jest płatna?

Nie. Usługi wyceniamy bezpłatnie. Jak zamówić wycene/usługę?

Usługę lub wycenę można zamówić kontaktując się pod  numerem telefonu 509-946-146, kontaktując się poprzez  adres e-mail: biuro@sclean.pl lub korzystając z formularza kontaktowego  znajdującego się na stronie głównej www.sclean.plIle należy czekać na realizację usługi?

Staramy się wykonywać usługę w pierwszym możliwym terminie. W wyjątkowych przypadkach staramy się zrealizować usługę poza  kolejnością - jednak nie zawsze jesteśmy w stanie tego dokonać. Dlatego prosimy o kontakt telefoniczny/sms lub email z opisem problemu udo rozwiązania.Czy zajmujemy się sprzątaniem abonamentowym mieszkań?

Niestety nie. Zrezygnowaliśmy z prowadzenia tego  typu usług. W razie powrotu do usługi sprzątania mieszkań poinformujemy o tym  fakcie na naszej stronie www.Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2024, Kakus