Sprzątanie placów, terenów zewnętrznych:  

Jako eksperci od profesjonalnego utrzymania czystości doskonale wiemy, jak trudne bywa zachowanie atrakcyjnego wyglądu posesji, parków czy wszelkiego rodzaju obszarów na otwartej przestrzeni. Dostępne w naszych usługach  sprzątanie terenów zewnętrznych  to oferta kompleksowego wsparcia, dzięki której każde miejsce może odzyskać swój pierwotny blask i cieszyć swoim wyglądem zarówno właścicieli, jak i odwiedzających. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z zakresem naszej specjalistycznej pomocy w kwestii utrzymania czystości parkingów, skwerów, ogrodów czy osiedli.

Kompleksowe i profesjonalne sprzątanie terenów zewnętrznych

Na tle wielu podobnych oferty wyróżnia nas skuteczne przygotowanie do realizacji zleconych zadań. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe umożliwiające porządkowanie dużych powierzchni. Do wykonania tego typu prac używamy odkurzaczy do liści, traktorów, ładowaczy, dmuchaw, widlaków oraz wielu innych. Sprzątamy tereny ze śmieci, liści, przewróconych drzew, a także pomagamy w uporządkowaniu leżących przedmiotów. Oferowana kompleksowa usługa wiąże się z zachowaniem czystości na obszarach  zewnętrznych i regularnym  sprzątaniem  miejsc publicznych, jak i prywatnych posesji. Jesteśmy przygotowani do pracy w najróżniejszych warunkach.

Działania naszej firmy w dużej mierze dotyczą utrzymania atrakcyjnego, estetycznego wyglądu parkingów czy dróg parkowych, jednak wiążą się również ze sprzątaniem terenów zewnętrznych po zimie lub jesiennym grabieniem liści. W dobie Bazy Danych o Odpadach (BDO) pomagamy także w segregacji odpadów na terenach przemysłowych.   Wszystko po to, aby zakres realizowanych przez nas zadań był w stanie pokryć Państwa wszelkie potrzeby.

W czym konkretnie możemy pomóc? 

Sprawdzone usługi sprzątania terenów zewnętrznych

Nasza firma zajmuje się wszelkiego rodzaju działaniami związanymi ze sprzątaniem terenów zewnętrznych już od 2006 roku. Dzięki temu zdołaliśmy nabyć cenne doświadczenie, aby zagwarantować, że zlecone przez Państwa zadania zostaną zrealizowane rzetelnie i z uwzględnieniem wszelkich uwag. Dbamy o zadowolenie Klientów i najwyższą jakość przeprowadzonych prac, dlatego każda otrzymana opinia jest dla nas cenna i pomaga usprawnić realizację usług w przyszłości. Posiadane przez nas wyposażenie gwarantuje, że oddelegowani pracownicy są odpowiednio przygotowani do wykonania swojego zadania.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem usługi sprzątania terenów zewnętrznych oraz cennikiem, który pozwala nieco lepiej nakreślić, jak niezwykle atrakcyjną ofertę mogą Państwo u nas znaleźć. Zadbamy o to, by drogi, chodniki, parki, ogrody oraz osiedla stały się czystymi, przyjaznymi miejscami, które sprawiają, że chce się na nich przebywać jak najdłużej. Zapraszamy do kontaktu z zespołem profesjonalistów!

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2024, Kakus