Frezowanie jest jedną z najlepszych metod pozbycia się korzeni po wyciętym drzewie. Kompaktowe wymiary naszej frezarki pozwala na usunięcie korzenia praktycznie w każdym miejscu eliminując konieczność dojazdu ciężkiego sprzętu lub rozkopywania dużej powierzchni działki. Możemy usunąć korzenie na terenach miejskich, działkach budowlanych, a także na ogródkach działkowych. Frezarka pozwala na usunięcie korzenia do 20cm poniżej gruntu. Po frezowaniu w miejscu korzenia mogą państwo zasiać trawnik lub zagospodarować teren w inny sposób. Usługę frezowania świadczymy na m.in. na terenie miast: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice oraz w pozostałych miastach województwa Śląskiego.

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2022, Kakus