Wycinka roślinności zwykle wiąże się ze stwarzaniem pewnych pozostałości. Jednymi z nich są niełatwe do usunięcia pnie drzew. Mogą one stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa lub skutecznie komplikować różnego typu działania podejmowane na danym obszarze. Często ciężko się ich pozbyć we własnym zakresie. Do tego zadania potrzebny jest specjalistyczny sprzęt oraz wiedza na temat jego użycia. Nasza firma oferuje profesjonalne frezowanie pni drzew. Dysponujemy kompaktowymi urządzeniami, dzięki którym możemy dotrzeć w każde trudno dostępne miejsce na terenie działki. Nie trzeba używać droższych maszyn. Skorzystanie z usług firmy Sclean pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas.

Na czym polega usługa frezowania pni drzew?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalną usługę frezowania pni drzew, dzięki której można pozbyć się korzeni pozostałych po wyrębie. Nasz sprzęt umożliwia usunięcie niepożądanych elementów do 20 cm poniżej gruntu. Przebieg realizacji zlecenia jest uzależniony od terenu oraz ilości i rodzaju roślinności, która uległa wycince. Przed rozpoczęciem prac dokonujemy stosownych oględzin, których celem jest ocena trudności przeprowadzenia prac. Następnie wykorzystujemy specjalistyczne maszyny, bez których wykonanie wszelkie działania nie byłyby możliwe.

Jak działa frezarka, której używamy?

Podczas frezowania pni drzew zwykle wykorzystujemy maszynę produkcji duńskiej marki FSI. To sprawdzona firma dostarczająca wyłącznie najlepszej jakości rozwiązania dla przedsiębiorstw zajmujących się pracami leśnymi. Przyrząd wyposażony jest w amortyzatory drgań, które umożliwiają sprawną i bezpieczną pracę. Urządzenie składa się z silnika i tarczy tnącej usuwającej korzenie. Nad całym procesem czuwa doświadczony pracownik kontrolujący działanie sprzętu. To osoba przeszkolona i mająca niezbędną wiedzę dotyczącą zachowania bezpieczeństwa. Dzięki naszej niezawodnej frezarce możemy w krótkim czasie zrealizować zlecenie.

Frezowanie pnia drzewa tylko z Sclean!

Wiele osób decyduje się na wycinkę roślinności na działce budowlanej, rekreacyjnej czy innym miejscu. Wówczas niezbędne może okazać się frezowanie pnia drzewa i pozbycie się korzeni. Usługa ta jest realizowana przez firmę Sclean na obszarze województwa śląskiego. Prawidłowe przeprowadzenie procesu usuwania pozostałości po wyrębie umożliwia wykorzystanie danego obiektu do rozmaitych celów. Można wówczas zasiać trawnik, posadzić kwiaty i krzewy lub zagospodarować przestrzeń w dowolny sposób. Jest to również istotne w przypadku chęci wybudowania domu lub innego budynku na konkretnym terenie. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Z przyjemnością przedstawimy szczegóły oferty i warunki podjęcia współpracy. Działamy na rynku od wielu lat, dzięki czemu mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne w pracach leśnych. Zapewniamy wysoką jakość świadczonej usługi frezowania pni drzew. Zlecenia realizujemy w szybkim tempie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Cena zależy od obwodu danego pnia.

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2024, Kakus