Do jednej z usług naszej firmy Sclean należy mycie ciśnieniowe, które wykonujemy na terenie Katowic i jego okolic. Duże doświadczenie kadry pracowniczej oraz wysokiej jakości sprzęt bezpośrednio przekładają się na szybkość przeprowadzanego czyszczenia. Jeżeli masz problem z brudną elewacją lub chcesz odświeżyć swoją kostkę przed domem, skontaktuj się z naszym biurem!

Mycie ciśnieniowe – skuteczny sposób na uciążliwy brud

Wiele osób boryka się z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, zwłaszcza w miejscach nieprzystępnych lub pojawiających się na dużych powierzchniach. Samodzielne przeprowadzenie sprzątania z pewnością będzie uciążliwe, dlatego nasza firma Sclean oferuje szybkie i skuteczne wsparcie w tym zakresie. Bardzo często czyszczenie ciśnieniowe jest wykorzystywane np. przy myciu elewacji. Dzięki tej metodzie woda wypływa z ogromną prędkością, tym samym z łatwością usuwa zalegający na ścianach budynku brud, w tym między innymi kurz, błoto, mech, porosty czy grzyby.

Jeżeli jesteś z Katowic (lub okolic), a masz do wysprzątania kostkę przed domem albo żaluzje zewnętrzne, również możesz skorzystać z naszej oferty. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia regulację siły strumienia. W ten sposób za każdym razem jesteśmy w stanie dopasować technikę pracy do rodzaju zabrudzeń oraz obszaru, na którym się one znajdują. Nasze usługi znakomicie sprawdzą się zamiast odmalowywania danej powierzchni. Czasami do jej odświeżenia wystarczy solidna dawka ciśnienia i wody. Wystarczy więc, że skorzystasz z usług Sclean, a my usuniemy za Ciebie np. szpecące ścianę graffiti – a Ty nie będziesz musiał ponownie nakładać na nią farby.

Mycie ciśnieniowe – ekologiczna metoda czyszczenia

Nasz serwis sprzątający dba zarówno o swoich klientów, jak i o naturę. W jaki sposób? Normalnie używane podczas sprzątania chemikalia nie pozostają obojętne dla gleby czy atmosfery. W tym przypadku jest inaczej, a wynika to ze sposobu usuwania brudu. Podczas mycia ciśnieniowego używamy tylko wody, nie dodajemy do niej substancji chemicznych, więc nie powstają szkodliwe dla ludzi i zwierząt mydliny i opary. Ciśnieniowe mycie jest więc najlepszym rozwiązaniem – niezwykle skuteczne i przyjazne środowisku. 

Mycie ciśnieniowe – szybko, łatwo i przyjemnie

Potrzebujesz pomocy w porządkach przed domem, a może masz brudną podłogę w garażu? Męczy Cię wygląd Twojego podwórka? A może żaluzje zewnętrze wymagają czyszczenia? Zobacz, jak szeroki jest zakres usług, które oferuje nasza firma sprzątająca Sclean! Mamy doświadczenie w pozbywaniu się zanieczyszczeń, a wszystkie świadczone czynności wykonujemy sprawnie i rzetelnie. Z naszego mycia ciśnieniowego mogą korzystać np. osoby, które mają problem z trudnymi do usunięcia plamami z oleju lub smaru, ale i w wielu innych przypadkach

Wezwij serwis porządkowy Sclean i pozwól, aby sprzątaniem zajęli się specjaliści. Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku, co oznacza, że od ponad 16 lat skutecznie czyścimy na zlecenie różne powierzchnie. Warto dodać, że mycie ciśnieniowe to tylko jeden z elementów naszej oferty. Skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin i wstępnie oszacować koszt usługi. Gwarantujemy sprawne i bezpieczne wykonanie czyszczenia oraz satysfakcję z efektu. 

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2023, Kakus