Utrzymanie zieleni

Zapewne nikogo nie trzeba przekonywać, jak duże znaczenie ma wygląd otoczenia Państwa nieruchomości. Jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o teren zewnętrzny Państwa budynków. Zajmujemy się szerokim tematem, jakim jest sprzątanie terenów zewnętrznych. Podstawowym punktem tych działań jest koszenie trawników. Koszenie wykonujemy w dowolnej częstotliwości – oczywiście przy uwzględnieniu oczekiwań naszego klienta. W razie konieczności zagospodarowania terenu jesteśmy w stanie założyć trawnik czy też nasadzić nową roślinność, a także zadbać o tę istniejącą. Dysponujemy ciężkim sprzętem, dzięki czemu kompleksowo zajmiemy się tematem zagospodarowania Państwa terenu.

Nasze usługi:

• koszenie trawy - Wykonujemy koszenie trawników wszystkich wielkości. Do dyspozycji naszych pracowników mamy kosy spalinowe, kosiarki prowadzone z własnym napędem, karczownice (w przypadku terenów zaniedbanych, porośniętych starymi trawami, samosiejkami itp.), kosiarki ciągnikowe mulczujące (duże rzadko koszone powierzchnie, także z trudnym dostępem), kosiarki ciągnikowe z koszem, kosiarki ciągnikowe z koszem z wysokim wysypem (szybki i sprawny wywóz skoszonej trawy z bezpośrednim wyładunkiem na samochód, lub przyczepę),

• przycinanie żywopłotów – Wykonujemy prace związane z bieżącym przycinaniem żywopłotu, a także radykalne cięcia mające na celu znaczne skrócenie zbyt wysokich roślin,

• drobne prace ogrodnicze – W tego typu pracach możemy przede wszystkim pomoc Państwu w rekultywacji starych trawników. To więcej niż regularne koszenie, odbywające się z ustaloną częstotliwością – ta usługa doskonale sprawdzi się do przywrócenia estetycznego wyglądu posesji. Dysponujemy samochodami samowyładowczymi różnej wielkości, dzięki czemu możemy dostarczyć ziemie ogrodową praktycznie w każde miejsce. Wykonujemy także nasadzenia drzew, krzewów itp.

• wywóz odpadów zieleni – posiadamy samochody przystosowane do transportu trawy. Na życzenie dostarczymy kartę przekazania odpadu. Z nami mają Państwo pewności, że wywieziony odpad zielony trafi we właściwe miejsce składowania.

Choć najczęściej realizowaną usługą jest koszenie trawników i cykliczne dbanie o ich estetyczny wygląd, to nasza praca wiąże się także z opieką nad wszelkiego typu innymi roślinami w ogrodach i parkach. Warto zaznaczyć, iż możemy Państwu pomoc także w wycince drzew. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do obsługi pił łańcuchowych oraz powalania drzew poparte doświadczeniem, dzięki czemu wszelkie prace wykonujemy z należytą starannością, by wykonanie usługi przebiegło sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas cennikiem, który pozwoli szczegółowo przeanalizować atrakcyjność przedstawionej oferty. Kompleksowa pomoc w utrzymaniu zieleni to nasza specjalność. Koszenie trawników, przycinanie gałęzi czy różnego rodzaju prace ogrodowe pomogą zadbać o doskonałą prezencję terenu – od gładko przystrzyżonej trawy, aż po precyzyjnie wyrównane żywopłoty. Zapraszamy do kontaktu z profesjonalistami, którzy zadbają o Państwa ogród!

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2024, Kakus