Kompleksowe utrzymanie czystości w osiedlach, blokach i wspólnotach mieszkaniowych – wysoka jakość, atrakcyjny cennik.

Coraz więcej uwagi przywiązuje się do otoczenia, w którym mieszkamy. W związku z tym pomożemy Państwu w kompleksowym utrzymaniu nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowej, osiedla. Doświadczenie w tym zakresie zbieramy już ponad 12 lat. W zakres naszej usługi wchodzi:

Skuteczne i profesjonalne utrzymanie porządku na osiedlach

Utrzymanie czystości w blokach i wspólnotach mieszkaniowych wymaga bardzo dobrej organizacji i prawidłowego oraz regularnego wykonywania wielu prac. Zatrudnianie w tym celu pracowników na stałe wiąże się z dużymi kosztami, formalnościami i koniecznością ich wyposażania w profesjonalne środki, maszyny i narzędzia, co oznacza kolejne, duże wydatki. Powierzając naszej firmie sprzątanie wspólnot i bloków mieszkaniowych, którego cennik ustalamy indywidualnie, można zapomnieć o tych wszystkich kwestiach i jednocześnie zyskać pewność prawidłowego utrzymania porządku.

Naszym zadaniem jest zapewnienie estetycznych, higienicznych i bezpiecznych warunkach do codziennego funkcjonowania mieszkańców. Dbamy o czystość wszystkich przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych na osiedlu – systematycznie usuwamy zabrudzenia, a także profesjonalnie pielęgnujemy zieleń. Troszczymy się o sprzątanie wspólnot i bloków mieszkaniowych przez cały rok, sprawnie wykonując prace typowe dla poszczególnych pór roku. Zimą usuwamy oblodzenia, błoto i śnieg, posypujemy chodniki i stosujemy rozwiązania ograniczające wilgoć. Jesienią zbieramy liście, wiosną sadzimy roślinność, a latem ją pielęgnujemy. W ramach współpracy mogą Państwo liczyć na kompleksowe i profesjonalne wsparcie oraz atrakcyjny cennik świadczonych usług.

Zapraszamy do kontaktu bez względu na wielkość wspólnoty mieszkaniowej. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od tego, czy chodzi o kilka małych bloków zamieszkałych przez ok. 100 osób, czy dużą wspólnotę mieszkaniową składającą się z tysięcy członków. Oferujemy sprzątanie zarówno małych skupisk domków jednorodzinnych poza miastem, jak i rozbudowanych osiedli zajmujących o wiele większą przestrzeń. Mamy zasoby, doświadczenie, wiedzę i kompetencje, które pozwalają na efektywne wywiązywanie się z obowiązków na oczekiwanym poziomie. W parze z wysoką jakością idzie korzystny cennik świadczonych usług.

Kompleksowe i profesjonalne sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

W ramach współpracy mogą liczyć Państwo na fachowe i elastyczne wsparcie dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Zarówno terminy, jak i częstotliwość sprzątania bloków i wspólnot mieszkaniowych możemy dostosować do zmiennych oczekiwań – podobnie jak zakres wykonywanych prac. Niezależnie od tego, jak często i jakie czynności zostaną nam zlecone, dążymy do zachowania maksymalnej estetyki i czystości przestrzeni przy użyciu profesjonalnych i odpowiednio dobranych środków, metod, urządzeń i technik.

Odpowiadamy za kompleksowe wykonanie wszystkich niezbędnych prac pozwalających na utrzymanie porządku na terenie bloków i wspólnot mieszkaniowych. Mamy wyposażenie do skutecznego i bezpiecznego sprzątania wszelkiego rodzaju powierzchni oraz zabrudzeń i wiemy, jak się nim posługiwać. Dzięki temu mogą Państwo być spokojni o czystość na osiedlu i zajmować się ważniejszymi sprawami bez zaprzątania sobie głowy porządkiem. W razie jakichkolwiek pytań np. na temat cennika pozostajemy do dyspozycji, a każdego, kto szuka wsparcia ekipy sprzątającej, już teraz zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2024, Kakus