Mycie okien, witryn sklepowych, banerów, reklam

Świadczymy usługi mycia przeszkleń typowych oraz na wysokości. Posługujemy się różnymi technikami wykonywania usług: z podnośnika koszowego, z rusztowania, drabin lub przy użyciu kijów teleskopowych.

Często w przypadku tego typu usługi, prace wykonujemy przy użyciu myjki ciśnieniowej oraz pian aktywnych. Sprzęt używany do tego typu prac to profesjonalne myjki ciśnieniowe takich firm jak Karcher czy Kranzle o zasilaniu elektrycznym lub z silnikiem spalinowym oraz zasysaniem wody (szczególnie przydatne w przypadku powierzchni zlokalizowanych z dala od źródła prądu oraz wody).

Mycie okien to czynność, którą powtarzamy często kilka razy w roku. Pomożemy Państwu w utrzymaniu tego nieodłączonego elementu niemal każdego budynku. Zajmujemy się myciem okien w budynkach mieszkalnych, biurach, elewacji szklanych budynków, a także przeszkleń witryn  sklepowych znajdujących  się na zewnątrz jak i tych, które często widujemy w hipermarketach i  pasażach handlowych. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej wyceny usługi.

 

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2024, Kakus