Rębak to urządzenie, dzięki któremu możemy rozdrobnić gałęzie, a tym samym zmniejszyć ich objętość. Za pomocą rębaka możemy w krótkim czasie pozbyć się gałęzi, które zajmując dużą powierzchnie często przeszkadzają zaburzając walory estetyczne terenu, na którym się znajdują. 

Posiadamy dwa rodzaje rębaków:

Rębak montowany na przyczepie:

To rębak o dużej wydajności z własnym silnikiem spalinowym ciągnięty za samochodem skrzyniowym co  pozwala na  zrębkowanie gałęzi bezpośrednio na samochód, dzięki temu możemy zupełnie wywieźć materiał powstały ze zrębkowania pozostawiając czysty teren.

Rębak montowany na ciągniku rolniczym: 

To rębak przydany w miejscach trudnodostępnych gdzie dojechanie samochodem dostawczym mogłoby być niemożliwe. Zrębki rozsypywane są na ziemii  stanowiąc  tym samym dobre warunki dla rozwoju przyszłej roślinności.

 

 

Kontakt

Kakus Kamil Kowgier
Adres: Dworska 2, 41-219 Sosnowiec
NIP: 644-320-69-27
Telefon: 509-946-146
Email: biuro@sclean.pl

Oferty Pracy

Poszukujemy pracowników.
Sprawdź szczegóły w zakładce oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kakus Kamil Kowgier z siedzibą przy ulicy Dworska 2, 41-219 Sosnowiec, NIP: 644-320-69-27 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@sclean.pl lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Copyright © 2023, Kakus